+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Аугментація Кістки

Аугментація кістки – при імплантації зубів часто зірург зустрічається з тим, що не вистачає кісткової тканини. І тоді приймається рішення та виконуються операції аугментації кістки (кісткової пластики, нарощування).

На верхній щелепі (відкритий метод) робиться бічний отвір в кістці з достпом в гайморову пазуху і під мембрану Шнайдера (слизова гайморової пазухи) вводиться кістковий замінник і, тим самом, збільшується товщина кістки за рахунок обсягу пазухи.

Закритий метод – коли отвір робиться через лунку, в яку ставиться імплант. На нижній щелепі – це розщеплення гребеня кістки (коли він вузький) і спрямована аугментація кістковими блоками.

У нас в клініці ми проводимо всі ці операції на вищому рівні. Лікар завжди підбере відповідний для Вас варіант.

A – PRF (плазмотерапія) – практично при всіх хірургічних втручаннях ми використовуємо аутоплазму, тобто підсадку матеріалу (мембран) в проблемну зону, яку ми отримуємо з крові пацієнта. A – PRF містить чинники зростання і ті ккомпоненти, які сприяють запуску регенарації кісткової тканини і слизової, тим самим ми скорочуємо час загоєння рани і оберігаємо пацієнта від можливих ускладнень.