+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Дитяча Стоматологія

У нашій клініці це окремий підхід і робота з найменшими з пацієнтів. Команда наших професіоналів пропонує маленьким пацієнтам безболісне лікування, дружню атмосферу і чудовий настрій після візиту.

Похід дитини до стоматолога – це важлива подія, особливо, якщо малюк відвідує стоматолога вперше. Головним завданням є створення позитивної атмосфери, спрямованої на подолання страх перед оглядом та лікуванням. Добрий стоматолог – це не лише відмінний фахівець, а й хороший психолог! Наші лікарі завжди готові показати дитині інструменти та пояснити їх призначення в цікавій, доступній ігровій формі. Маленькі непосиди будуть в захваті від фруктових полоскань та цікавих подарунків. Все обладнання, лікувальні та знеболювальні препарати орієнтовані на дитячий організм, враховуючи особливості фізіології та психології діток.

Лікувати молочні зуби потрібно!

Дуже часто батьки задумуються – чи варто лікувати молочні зуби, адже вони тимчасові. Наша відповідь однозначна: лікувати молочні зуби необхідно, оскільки від стану молочних зубів залежить, чи будуть здоровими постійні зуби.
Молочні зуби мають таку ж структуру, як і постійні, свої нерви та канали. І якщо у молочному зубі інфікуються нерви, то інфекція може потрапити через канали до зачатка постійного зуба, що приведе до неприємностей в майбутному: постійні зубчики можуть прорізатися з різними пошкодженнями. Окрім цього, якщо вчасно не провести лікування, є можливість втратити молочний зуб. А це може призвести до: порушення формування щелепно-зубної системи (інші молочні зуби зсунуться до пустого місця, а постійний зуб може прорізатися не в зубному ряді чи взагалі не прорізатися); порушення функції жування (бо не жують на сторону, де відсутній зуб).

Діти – наше майбутнє! І від того, який внесок ми зробимо у їхній розвиток, виховання та збереження здоров’я, залежить наше з ними подальше життя. У нашій стоматології ми створюєсо для дітей особливу атмосферу, в якій лікування проходить в ігровій формі, після психологічної адаптації, використовуючи безболісні маніпуляції. Також ми пропонуємо:

  • лікування молочних зубів;
  • видалення молочних зубів;
  • загальний огляд – консультація, пілбір засобів гігієни, профілактика.

Каріє у дітей сьогодні стає все більш поширеним захворюванням порожнини рота. Частішають випадки захворювання карієсом навіть у малюків у віці до 2-х років. З-за вісокої чутливості молочних зубів і схильності ддо руйнування, карієс у дітей розвивається дуже стрімко. У більшості випадків доводиться вдаватися до видалення молочних зубів, уражених карієсом, щоб зберегти здорові зуби. Своєчасне відвідування стоматолога – це дуже важливо у таких випадках! Саме тому необхідно регулярне відвідування дитячого стоматолога. Лікування карієсу у дітеле в клініці “Dent AC” проводиться із застосуванням найсучасніших матеріалів і технологій, лікування ведуть тільки висококваліфіковані дитячі стоматологи.

Ми прагнемо зробити процес відвідування зубного лікаря максимально комфортним для Вашої дитини!