+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Хірургічна Стоматологія та Імплантація

Імплантація зуба – це хірургічне втручання, що передбачає впровадження в кісткову тканину щелепи штучного імплантату на місце втраченого кореня зуба. Він забезпечує надійну фіксацію коронки або мостовидного протезу. При цьому немає додаткового навантеження на сусідні зуби, що продовжує їх життя.

Чому встановлення зубного імпланту має бути вчасним?

При втраті свого зубу, з часом, втрачається й кісткова тканина. Адже, кожен зуб в ротовій порожнині має свій коефіцієнт навантаження і при його втраті – інші зуби перевантажуються, що призводить до швидкого їх руйнування та руйнування тканин, які їх оточують, а саме кістки.

Загляньте у дзеркало й будете здивовані – при втраті свого зуба, інші зуби нахиляються в бік відсутнього та починають виступати зуби-антагоністи (які розташовані навпроти місця відсутнього зубу). Це одна з основних причин необхідності відновлення втраченого зуба.

Але є ще не менш важлива причина – це фінансова сторона. При втраті свого зуба, ми починаємо втрачати кістку й потім, щоб відновити жувальну функцію та естетику цієї зони, потрібні допоміжні втручання (хірургічні операції), які коштують досить дорого. І це без урахування можливих змін в шлунково-кишковому тракті через зниження жувальної ефективності.

Тому, коли є показання до встановлення зубного імпланту – варто цьому приділити увагу.