+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Керамічна Накладка

Розглянемо докладніше ща таке кермачна накладка, а тако які її властивості і переваги.

Керамічна накладка на зуби – це міцна ортопедична конструкція, яка повністю виконана з кераміки і не дає усадки (щільно прилягає до країв зуба, що мінімізує можливість відколів, тріщин і повторного розвитку карієсу під самою конструкцією).

Застосовується протезування керамічними накладками найчастіше тоді, коли руйнування зуба досягає не менше 30%. Якщо подивитися на зуб, який ортопед планує покривати накладкою і на саму накладку, то вона як пазл – ідеально замінює відсутню частину зуба. При цьому коріння зуба можуть бути абсолютно здоровими і тоді вже протезування обов’язкове, адже в такому випадку ми збережемо зуб здоровим, і в той час міцним.

Колір, форма, структура, співвідображення, розмір, витривалість – ця велика конструкція має прекрасні показники, і до того ж, вона абсолютно гіпоалергенна (не викликає алергічних реакцій та подразнень). Для установки такої накладки ге потрібно обточувати сусідна зуби, та й зубб, який протезують, прохожить не більшу обробку (забирається мінімальна кількість твердих тканин зуба). В процесі використаннч, керамічна накладка не стирається і не забарвлюється, на ній такоє не утворюється зубний наліт, і по догляду нічим не відрізняється, від того догляду, який потрібен і для своїх зубів.

За своїми властивостями, поверхня керамічних накладок дуже міцна і стійка до зношування, і жувальне навантаження керамічні конструкції переносять відмінно. Це також одна з причин, чому при великому руйнуванні зуба кращий варіант протезування – це керамічі коронки.

Тому ми рекомендуємо ставити саме керамічні накладки в нашій клініці “Dent AC”. Кількість всіх перерахованих вище переваг робить такий вид протезування незмінним і безумовно дуже зручним. До того ж з часом з моменту зняття відбитків до виготовлення та встановлення таких керамічних накладок потрібно всього приблизно від семи до десяти робочих днів.