+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Знімні Протези

Нейлонові протези відрізняються одночасною гнучкістю і міцністю, що дозволяє витримувати механічне навантаження і не ламатися. Гнучкий нейлоновий протез фіксується в порожнині рота за допомогою кріплень-лапок, які є невидимими після встановлення протеза, так як виготовленні з напівпрозорого нейлону і замасковані під колір ясен.

  • На Кламерах. Кламери – металеві крючки, які охоплюють опорний зуб в ділянці шийки. Кламерний бюгельний протез кріпиться без обточування емалі при умові, якщо опорні зуби не зруйновані, або не уражені карієсом.
  • На Замковому Кріпленні. Замковий бюгельний протез складається з двох частин, одна з яких фіксується на обточені опорні зуби, а інша з допомогою замочків на сам протез. Навідмінно від інших видів бюгельний протез на атачменах більш нерухомий, тому на опорні зуби і слизову альвеолярного відростка навантаження розподіляється рівномірно.

Бюгельниі протези застосовуються при втраті великої кількості зубів коли неможливо виготовити мостоподібний протез. В основному вони застовуються при кінцевих дефектах (коли відсутні задні опорні зуби).

У бюгельних протезах основною частиною є металева лита дуга, що проходить по піднебінню (на верхній щелепі) або під язиком (ни нижній щелепі). У бюгельного протеза, порівнянно з пластинковими протезами, більш компактний вид, він довговічніший і міцніший. Процес звикання до такого протеза досить швидкий.