+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Ортопедична Стоматологія

Сьогодні стоматологію, як розділ медицини, неможливо уявити без ортопедії (протезування). Коронки, вкладки, вініри, люмініри, керамічні накладки, протези, капи – це все ортопедичні конструкціх не просто допомагають зробити посмішку красивішою, але також виправляють дефекти і недосконалості форми зубів, зберігають природну жувальну функцію, поперджають розвиток паталогічних процесів і ускладнень, а також покращують і цілому здоров’я і якість життя людини.

Вам потрібно звернутися до стоматолога – ортопеда, якщо у Вас:

  • Бруксизм або паталогічна стертість.
  • Коронкова частина зуба сильно зруйнувалась – більше 30% (проблема може вирішуватись і за да допомогою реставрацій уражених або зруйнованих ділянок, але якщо руйнування велике, то надійніше буде встановити керамічну накладку).
  • Коронкова частина зуба зруйнована повністю (в такому випадку використовують як метод відновлення коронкової частини зуба – коронки).
  • Відсутність одного або більше зубів (в залежності від розташування і кількості відсутності зубів, можуть бути різні методи протезування в цих ділянках).
  • Різні дефекти і пошкодження зубного ряду (наприклад, незадовільний колір і форму зубів можна відмінно скорегувати вінірами; бруксизм зменшить суглобова капа; здоровий, але сильно сколотий зуб можна повернути до колишніх форм акуратною керамічною накладкою і тд.)

До речі, якщо раніше навіть здоровий зуб, який підлягає протезуванню, доводилося депультувати (видаляти нерв, або сильно обточувати), щоб покрити його коронкою, то сьогодні можна уникнути всіх цих не надто приємних маніпуляцій, і навіть в дуже складних ситуаціях, є шанс врятувати зуб не тільки від зовнішнього руйнування тонких, але дуже міцних керамічних накладок на зуби.