+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Про Нас

Стоматологія “Dent AC” пишається своїми фахівцями, які дійсно люблять свою професію. Лікарі постійно підвищують свій особистий професійний рівень і медичні знання, відвідуючи міжнародні та українські конференції, симпозіуми і семінари.

Першочерговим завданням кожного лікаря-стоматолога є пошук оптимального рішення для кожного випадку, кожного пацієнта і грамотного втіленні цього рішення в життя з максимальним застосуванням своїм знань і досвіду. Кращою вдячністю для нашого медичного колективу будуть щасливі і чіравні посмішки пацієнтів.

У стоматологічному центрі “Dent AC” постійно проходять різні акці, зниження цін та знижки на профілактику і лікування зубів, про які ви можете дізнатися на сайті або у адміністратора по телефонах, вказаних на нашому сайті та в соціальних мережах.

Телефонуйте прямо зараз! Записуйтесь на консультацію та приходьте в стоматологічну клініку в Луцьку “Dent AC”.
Ми завжди на зв’язку! Для нас не існує поняття не робочого часу. Якщо у Вас щось болить і Вам потрібна наша допомога просто зараз, телефонуйте за цими номерами: +38 050 952 14 43 , +38 050 155 45 95 , +38 097 170 99 84.

Ми впевненні в якості нашої роботи, тому надаємо гарантії, що допоможе Вам заощадити ваші гроші.

І ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!