+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Що таке Імплант?

З чого виготовлений Імплант?

Імплант кореня зуба виготовлений з титану та його сплавів, зокрема Roxolid. Цей особливий матеріал містить сплав титану і цирконію. Згідно досліджень, міцність такого імпланту зростає на 30%, а це в свою чергу дозволяє використовувати імпланти особливо малих розмірів. Завдяки цьому, часто є змога відмовитись від додаткового нарощення кістки.

Загалом більшість імплантів виготовлені з медичного титану, який не викликає ніяких реакцій зі сторони організму людини і вже 25 років використовується в імплантації зубів. Імплантант з титану вростає в кістку, адаптується та стає єдиним цілим з нею.

Як довго приживається імплантант?

Процес вростання імпланта в кістку (остеоінтеграція) становить 3 -4 місяці на верхній щелепі та 2-3 місяці на нижній. Чому довше на верхній? Тут кістка більш пориста, схожа на пористий шоколад.

Розвиток імплантології не стоїть на місці, наші спеціалісти завжди в курсі новітніх розробок та технологій, ми відвідуємо міжнародні семінари та симпозіуми і переймаємо досвід наших закордонних колег.

Мета нашої стоматологічної клініки – бездоганний естетичний результат, відновлення функціональності ваших зубів і повне відчуття своїх зубів, так, щоб Ви насолоджувались їжею та життям.

У своїй роботі ми використовуємо імпланти з гарантією від 5 років до пожиттєвої. Це у два рази більше, ніж на встановлленя зубної коронки або лікування зуба. Імплантація дозводить Вам забути про втрачені зуби та насолоджуватись усіма функціями оновленого зубного ряду.

Етапи імплантації зубів:

Планування. Комплексе дослідження порожнини рота. Діагностика у вигляді комп’ютерної томографії. Складання декількох варіантів лікування. Обговорення вартості і гарантій. Вибір оптимального для Вас плану лікування.

Хірургічний етап. Операція з вживленням основи імпланту в кістку щелепи. Абсолютно безболісна і досить швидка.

Встановлення абатменту. Встановлення на основу, так званого абатменту – сполучної ланки між імплантом і коронкою .

Ортопедичний етап. Закріплення зубної коронки на абатмент. В клініці Вам запропонують різні види коронок, і Ви зможете обрати найкраще для себе.