+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Що таке Кофердам?

Кофердам – тонкий квадрат з латексу чи нітрилу, який застосовується у стоматології для ізолювання місця втручання (один або більше зубів) від решти рота. Здебільшого, його застосовують в ендодонтії, фіксованому протезуванні (коронки, мости) та загальниз відновлювальних роботах.

Головною функцією кофердаму є уникнення потрапляння слини в місце втручання (що може призвести до зараження оральними мікроорганізмами під час лікуваня каналів, або потрапляння вологи на пломби під час їх нанесення) та запобігання проковтування чи вдихання інструменітв та матеріалів, або поранення ними ротової попрожнини. У стоматології, використання кофердаму інколи називають ізоляцією. Засіб було розроблено Сенфордом Крісті Барнумом у 1864 році в Сполучених Штатах.

Лікування системою Icon, теж один з популярних і ефективних методів.

Icon – це стоматологічний інноваційний продукт для мікроінвазивного лікування каріозних поразок у промаксимальній області на вестибулярних поверхнях. Icon пропонується в наступних варіантах:

  • Icon Kariesinfiltrant approximal розроблений спецыально для щадного лікування карієсу проксимальних поверхонь на ранніх стадіях.
  • Icon Kariesinfiltrant – vestibular був розроблений спеціально для лікування вестибулярних поверхонь і підходить особливо для пацієнтів після ортодонтичного лікування, наприклад після зняття брекетів.