+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Скальпель чи Лазер?

Про необхідність підрізання короткої вуздечки ми вже поговорили тут. Тепер постає питання, як краще це зробити. На сьогоднішній день таку операцію проводять двома способами:

  • скальпелем
  • лазером

Хірургічна операція за допомогою скальпеля проводиться під місцевою анестезією. Час операції – 20-30 хвилин. Для коригування короткої вуздечки скальпелем робиться розріз, а потім накладаються шви. При цьому є можливість появи невеликої кровотечі. Після операції залишається невеликий рубець, який загоюється десь за 7-10 днів, а в майбутньому повністю розсмоктується. Протягом загоєння слід відмовитись від прийому твердої їжі і полоскати рот спеціальним розчином, який Вам призначить спеціаліст.

А ось операція за допомогою лазера триває всього 10-12 хвилин. При цьому процедура абсолютно безкровна і безболісна, оскільки надріз робиться спеціальним стоматологічний лазером, який миттєво спаює судинки, що виключає можливість появи кровотечі. Цей метод виправлення вуздечки не протребує накладання швів. Рубців також не лишається. В якості анастезії частіше всього використовують стоматологічний спрей або гель.

Вже за півгодини після процедури малюк може повернутися до повноцінного життят. Рани після операції загоюються за 1-2 дні, а післялпераційний період, як правило, проходить абсолютно безболісно, не виключаючи у дитини ніякого дискомфортну.