+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Сучасна Естетична Стоматологія

Ще однією складовою терапевтичної стоматології є естетична стоматології. Що це?

Сучасна естетична стоматологія – це цілий комплекс різноманітних методів, що використовуються для поліпшення зовнішнього вигляду зубів. Доброзичлива відкрита посмішка, що демонструє бездоганні білі зуби – важливий елемент високої самооцінки людини і його зовнішньої привабливості для інших людей. Така посмішка здатна прикрасити будь-яку особу – саме тому на сьогоднішній день сфера естетичної стоматології користується такою високою популярністю.

Художня реставрація зубів – це ціле мистецтво! Ми не просто відновлюємо пошкоджений зуб, а домагаємось точного збігу форми і кольору зуба. Процедура реставрації – швидка, комфортна і безболісна! Ми використовуємо надійні й безпечні композитні матеріали.

Саме художня реставрація зубів відновлює Ваші зуби з серйозними дефектами. Наприклад, можна змінити форму зубного ряду, положення зуба в ряду, змінити колір зубної емалі, зменшити або прибрати цілини між зубами.

Окремо виділяється естетична реставрація, що дозволяє повернути природний колір темної емалі або відновити пощерблений зуб. Реставрація Ваших зуів залишає їх “живими” і функціональними.

Реставрація буває прямою і непрямою.

Пряма техніка реставрації зубів не відніме у Вас багато часу і виконується безпосередньо в порожнині рота.

У непрямій реставрації все відбувається в лабараторних умовах, техніки створюють вкладки або коронки, які лікар-стоматолог згодом розміщує на Ваших зубах. Саме непрямий метод це популярна художня реставрація зубів за допомогою вінірів.

Стоматологи теж дуже творчі люди, і саме тому існує художня реставрація зубів. Ви тільки уявіть собі, як би виглядали Ваші зуби, коли стоматологи-професіонали не могли б відтворити або підібрати для Вас колір відбілювання зубів, або робили їх неправильної і неприродньої форми. Саме тому люди. які працюють в стоматології = не хто інші, як зубні художники.