+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Терапевтична Стоматологія

У нашій клініці досвідчені лікарі стоматологи-терапевти проводять не лише лікування всім відомого ураження зубів такого як карієс, а й більше складніших уражень, наприклад, пульпіту, періодонтиту.

Ми у своїй роботі використовуємо найякісніші та найновітніші матеріали і технології.

Лікування кореневих каналів проводить досвідчений лікар стоматолог-ендодонстист, за допомогою дентального мікроскопа. Якісне ендодонтичне лікування – це збереження і продовження “життя” зуба на тривалий термін. Лікування є безболісним, всі необхідні етапи такого лікування проводяться в одне відвідування і пацієнт має можливість спостерігати весь процес лікування на екрані.

Лікування кореневих каналів включає в себе такі етапи:

  • Для контролю лікування робимо прицільний рентгенівський знімок.
  • Визначаємо кількість кореневих каналів, їх стан і довжину. Довжину кореневих каналів визначаємо Апекс Локатором.
  • Інструментальна обробка кореневих каналів. Основна задача – ретельно очистити канал і надати йому конусної форми (це дає можливість запломбувати його максимально герметично). Проводиться спеціальними ротаційними нікель-титановими інструментами.
  • Медакаментозна обробка, стерилізація. На цьому етапі використовуються спеціальні антисептичні речовини (гіпохлорид, лимонна кислота, EDTE), які повністю вимивають кореневі канали – максимально знищують бактерії, досягаючи стерильності й виключаючи рецидив запалення даного зуба.
  • Пломбування кореневих каналів. На цьому етапі ми використовуємо трьохвимірне пломбування кореневих каналів розігрітою гутаперчею. Цей метод дозволяє нам запломбувати як основний канал, так і його розгалуження. Таке пломбування є надійним і довготривалим.