+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Відбілювання Зубів

Від природи наші зуби далеко не білі і мають багато різних віднітків. Безумовно, наш спосіб життя та звички суттєво впливають на колір зубної емалі, від чого навіть природний колір зубів з часом темнішає. Тому і існує така процедура як відбілювання для того, щоб не тільки повернути Вашим зубам їх колір, а й освітлитии їх до бажаного.

Відбілювання зубів – це висвітлення зубної емалі на декілька тонів, внаслідок чого зуби стають значно білішими.

У нашій клініці ми використовуємо 2 системи відбілення: Magic Smile і Beyond.

Система Відбілюваняня “Magic Smile”

Це абсолютно безпечна система відбілювання, що не тільки відбілює зуби, але завдяки спеціальному мінеральному складу геля укріплює зубну емаль і робить її більш міцнішою.

Система Відбілювання “Beyond Polus”

Наша клініка пропонує своїм клієнтам сучасну безпечну процедуру професвйного відбілювання зубів “Beyond Plus”.

Система відбілювання зубів “Beyond Pоlus” зарекомендувала себе як найбільш безпечна і ефективна. Зуби з нальотом від куріння, харчових барвників або напоїв, після відбілювання показують найркащі результати. Крім того, ця процедура буде ефективно. при тетрацикліновому фарбуванні зубів, флюорозі і вікових змінах кольору. Відбілювання змінює колір тільки натуральних зубів і не може змінити відтінок коронок, вінірів або композитних реставрацій.

Система Beyond використовує Інноваційну технологію LightBridge, яка об’єднує потужні галогенове і світлодіодне джерела світла, забезпечує інтенсивний світловий потік, в той час як система фільтрації світла захищає внутрішні тканини від підвищеної температури та ультрафіолетового овипромінювання, тим самим гарантує Вам комфорт і безпеку, знижуючи ризик підвищення чутливості зубів під час або після процедури. Цю процедуру відбілювання зубів також відносять до холодних відбілювань через використання лампи холодного світла. І за співвідношення ціна-результат система “Beyond Polus” найкраща серед інших типів холодного відбілювання.

Коротко про те, як саме відбувається процес відбілювання зубів:

  • Процедурі відбілювання зубів передує огляд стоматолога – лікар виключає можливі протипоказання;
  • При необхідності проводиться санація порожнини рота і професійна чистка зубів;
  • Потім стоматолог фіксує колір зубів до початку процедури;
  • Перед процедурою губи пацієнта обробляють спеціальним захисним гелем, рот фіксують у відкритому положенні, ділянки шкіри з зовнішньої сторони захищає серветка з тканини. Очі надійно бержуть спеціальні окуляри.
  • Далі наноситься спеціальний відбілюючий гель, який “просвічується” лампою. Щоб домогтися ідеальної білизни як правило, роблять три підходи по 10-15 хвилин.

Колір зубів пацієнта після процедури порівнюється з початковим кольором зубів.

Після відбілювання потрібно дотримуватися “білої” дієти кілька днів після процедури, чистити зуби м’якою щіткою і відбілюючою пастою. Ваша білосніжна посмішка готова!