+38 050 155 45 95
Call-центр "Dent АС"

Встановлення Вінірів

Мрієте про красиву посмішку? Дозвольте мріям здійснюватися! Адже з нами це легко! Завітайте у “Dent AC” та отримайте красиві та здорові зуби за приємними цінами і високої якості.

Широкий спектр медичниз послуг, найновіше обладнання, приємна атмосфера та найдосвідченіші лікаріЮ які швидко та безболісно відновлять Вам пошкоджені чи відсутні зуби, і подарують сяючу посмішку на довгі роки.

Здоров’я – це красиво!
Довірте його Професіоналам!

Якщо Ви вагаєтесь який вид коронок обрати, то ознайомтесь із видами протезування та їх перевагами.

Встановлення вінірів в нашій стоматології має такі переваги:

  • лікар – ортопед підбере матеріал виготовлення індивідуально для кожного випадку, завдяки чому емаль на зубах не постраждає, і буде мати свій первинний вигляд;
  • в процесі установки відбувається щадна обточка тканини зуба, все залежить від товщини пластини;
  • правильно підібраний розмір вініра не викликатиме почуття дискомфорту;
  • безболісність процедури, індивідуальний підбір анестезії;
  • повна автоматизація процесу виготовлення повністю виключає можливість помилки;
  • бездоганний результат, навіть стоматолог за стажем не зможе відрізнити вініри від натуральних зубів без спеціального огляду.

Термін служби вінірів залежить від обраного матеріалу. Найміцнішими є цирконієві та E. – Max вініри, за умови правильного дотримання гігієни рота, вони можуть служити до 20 років. Композитні вініри можуть служити від 3 до 5 років, при проведенні регулярних поліровок, так як вони швидко втрачають свій первісний блиск.

Встановлення вінірів – це сучасний метод, який застосовують в естетичній стоматології. З їїх допомогою у пацієнтів з’являється можливість поліпшити природні дані зубів, відновити їх форму, колір, структуру, та в результаті отримати рівні, красиві, білосніжні зуби без дефектів.

Вініри абсолютно безпечні для здоров’я, вони зберігають рельєфність, мають стабільний колір. У нашій стоматології “Dent AC” ортопед з багаторічним стажем високої кваліфікації проведе якісну установку вінірів, виконає всі необхідні маніпуляції, проведе комп’ютерне моделювання, і пацієнт може зазделегідь дізнатися кінцевий результат.